OFERTA INDYWIDUALNA

Różnorodność metod

Połączenie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, coachingu i logoterapii – terapii skoncentrowanej na poszukiwaniu sensu życia i wartościach, to DROGA do odzyskania PEŁNI sił, poczucia sprawczości i NADZIEI, a także ku realizacji Twojego potencjału.

CZAS NA ZMIANY

Weź życie na warsztat

Jeżeli chciałbyś zaangażować się w ten proces, popracować nad nawykami, motywacją, wdrożyć proste zmiany w życie, a może po prostu pragniesz rozwoju dla siebie w miejscu, w którym aktualnie jesteś, zapraszam Cię do umówienia się na sesję próbną. Pracuję z klientami indywidualnymi (młodzież, dorośli), a także z parami (narzeczeni, małżeństwa) i grupami zarówno stacjonarnie jak i online.

WOKÓŁ LOGOTERAPII

W poszukiwaniu sensu

Jeśli doświadczasz pustki egzystencjalnej, zmagasz się z brakiem sensu i poczuciem utraty kontroli nad swoim życiem lub też pragniesz się rozwijać i osiągać ambitne cele zapraszam do współpracy. Będę zaszczycona móc Ci towarzyszyć w drodze do lepszego jutra. Wspólnie wypracujemy nową, twórczą jakość Twojego życia. Odzyskasz, spokój, radość, poczucie wpływu i wiarę w swoje możliwości.