AGATA

Dyrektor finansowy

Szczerze polecam sesje coachingowe z panią Małgorzatę. Jest osobą, którą bardzo uważnie słucha a jednocześnie zadaje trafne pytanie, które pozwalały mi uwolnić własny potencjał podczas naszych sesji. Od pierwszego spotkania wprowadziła atmosferę w której czułam się bardzo komfortowo. Zawsze przygotowana, na czas, godna zaufania oraz pełna pasji do tematu coachingowego. Sesje z panią Małgosią bardzo dużo mnie nauczyły i pomogły osiągnąć postawiony ambitny cel.


Rekomenduję!”

justyna

Dietetyk

Szczerze polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Przygodę zaczęłam z pewną dozą nieufności i z przekonaniem, że znam swoje problemy, więc wystarczy je rozwiązać. Spotkania z Panią Małgorzatą udowodniły mi, że od świadomości do gotowości do podjęcia działania jeszcze daleka droga. Panią Małgorzatę cechuje niebywały spokój i ciepło, potrafi słuchać i zadawać pytania, które sprawiają, że na głos wypowiadam myśli skrywane gdzieś głęboko. Dzięki jej pracy przełamuję swoje słabości i fobie, a co więcej czuję się zmotywowana do podejmowania działań tu i teraz… Przestałam czekać na lepszy czas… Czuję, że czynię postępy, a tym samym odzyskuję spokój i harmonię.

anetta

Pedagog

Pani Małgorzata potrafi stworzyć przestrzeń i atmosferę akceptacji i wsparcia. Wydobywając zasoby klienta, pomaga rozmówcy odkrywać drzemiący w nim potencjał. Empatia i zainteresowanie, towarzyszące sesjom prowadzonym przez panią Małgorzatę, otwierają na poszukiwanie nowych perspektyw i rozwiązań, co przekłada się również na zaangażowanie w realizację podejmowanych celów. Cenne doświadczenie, które zdobyłam podczas pracy z p. Małgorzatą owocuje do dziś w moim życiu zawodowym i osobistym.

jarek

Kierownik laboratorium

Bardzo gorąco polecam spotkanie coachingowe z Panią Gosią Morawiec. Rozmowa w domowej atmosferze z osobą, która przede wszystkim słucha i dyskretnie, poprzez niekłopotliwe pytania prowadzi rozmówcę, aby sam odkrywał swoje mocne i słabe strony. Rozmowa z której wychodzi się z pozytywnymi myślami i chęciami do rozwiązywania swoich problemów. Tak w skrócie można opisać te spotkania z osobą, która staje się towarzyszem w drodze, a nie adwersarzem w dyskusji. Bardzo dziękuję i polecam każdemu kto chce w swoim życiu osobistym, zawodowym, ale też duchowym coś zrozumieć, może przepracować jakiś dręczący szczegół, a może nabrać pewności i nowych sił do dokonywania zmian i realizacji swoich pasji.

Joanna

Przedszkolanka

Sesje coachingowe z Panią Małgorzatą były dla mnie bardzo ubogacające. Pani Gosia to ciepła i sympatyczna osoba, która w delikatny sposób pomagała mi dostrzeć moje problemy i sposoby ich rozwiązywania. Czas spędzony na sesjach coachingowych uważam za bardzo owocny i bogaty w treści. Dzięki nim zrealizowałam większość postawionych sobie celów. Polecam z serca sesje coachingowe z Panią Małgorzatą!